Elektrikaabli paigaldamine
Gaasitrassi ehitus
Kanalisatsioonitrassi ehitus
Vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
Reoveekanalisatsiooni ehitus
Sadevee kanalisatsiooni ehitamine
Soojustrassi ehitus
Tööd kestavad kuni 2026a sügiseni. Talveperioodil on plaan teha töödes paus ja tee liiklusele avada.
Tagada jalakäijate ohutu möödapääs (ümber suunamine) või läbipääs igal ajal (vähemalt 1,8m laiuse käigukoridoriga mis on sobilik ka ratastooli või lapsevankriga liikumiseks) ja üldjuhul ka sõidukitega juurdepääs töötsooniga piirnevatele kinnistutele (vajadusel teha ajutine tee või teelaiend või kasutada sõidusilda). Juurdepääsu puudumine saab olla lühiajaline ja kooskõlastatult kinnistu omanikuga.
Tagada jäätmeveo toimimine tee sulgemisest mõjutatud kinnistutel ja ükskõik mis liikluspiirangu esinemisel tuleb sellest teavitada piirkonna jäätmevedajat (eeldatavalt Eesti Keskkonnateenused AS või Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskus).
Ajutise tee seisukorda tuleb igapäevaselt jälgida ja suurte ebatasasuste tekkimisel tuleb neid siluda ja ka muus osas tuleb teed korras hoida.